Niko van der Klugt / Currlculem Vitae

2019

Online sale, Saatchi Art , Cobra Art Company

Lid van de CBK, commissie beeldende kunst Steenwijkerland

Chairman

2018

Online sale, Saatchi Art , Cobra Art Company

Lid van de CBK, commissie beeldende kunst Steenwijkerland

Chairman

2017

EXHIBITIONS

Het Koetshuis, Steenwijk / Abstract digitaal werk (okt t/m nov)

De omloop van de verbeelding, 25 jaar kunstschilder Wouter Berns, Bovenkerk Kampen (juni t/m aug.)

groeps / vriendententoonstelling

Kunst in de Stellingen, Noordwolde / groepstentoonstelling (april t/m mei)

Lid van de CBK, commissie beeldende kunst Steenwijkerland

Chairman

Online sale, Cobra Art Company

2016

EXHIBITIONS

Galerie Objectief, Enschede – Portraits (sept./okt.)

solo tentoonstelling

Galerie Kleine Kerk – Abstract work / groepstentoonstelling (juni/juli)

Gemeentehuis Steenwijkerland – Portretten en abstract werk (juni t/m dec.)

Lid van de CBK, commissie beeldende kunst Steenwijkerland

Online sale, Cobra Art Company

LIGHTDESIGN

Belichten expositie Amy Winehouse, Joods Historisch Museum Amsterdam

 

 

2015

​​EXHIBITIONS

Galerie Steenwijk – Farmers (BoerenBuren) / Portraits, solo tentoonstelling

Opening Kunstroute Dwingeloo (Drenthe) 

Beyond The Eye.2 - Whitton House / solo tentoonstelling

Portretten in opdracht M.K.

Lid van de CBK, commissie beeldende kunst Steenwijkerland

Online sale, Cobra Art Company

LIGHTDESIGN

Spijt, de Musical / Home Made Productions, première schouwburg  Hoorn

Lichtadvies voor Foyer / Entrée Theaterschool Amsterdam

Belichten expositie Moderne Kunst Collectie, Joods Historisch Museum Amsterdam

2014

EXHIBITIONS

Beyond The Eye, Portraits – Loods 6 Amsterdam, solo tentoonstelling

Het Vliegerhuys, Digital photo Art, Zwolle, solo tentoonstelling

Portretten in opdracht J.T

Lid van de CBK, commissie beeldende kunst Steenwijkerland

Online sale, Cobra Art Company

LIGHTDESIGN

Afblijven, de Musical / Home Made Productions, première schouwburg  Eindhoven

Sjeekspier, de Musical / Home Made Productions, Zwolle Odeon i.s.m.

 

2013

EXHIBITIONS

Galerie Blokzijl – Kunst & Kleur – Digital Light Paintings, solo tentoonstelling

P60, Amstelveen – Digital Light Paintings, solo tentoonstelling

Atelierroute Steenwijkerland – Studio Niko van der Klugt

Kunst in de Kop, groepstentoonstelling, Grote St. Clemenskerk, Steenwijk

De Kunstfabriek - Digital Light Paintings, Heemstede, solo tentoonstelling

LIGHTDESIGN

Het Wonder van Enschede & De Stal / Home Made Productions

i.s.m. Stadsschouwburg Enschede

 

 

2012

EXHIBITIONS

Transitions - Digital Light Paintings, Loods 6 Amsterdam, duo tentoonstelling

Atelierroute Steenwijkerland – Studio Niko van der Klugt

Galerie TolgÁrt, – Digital Light Paintings, Wierden, solo tentoonstelling

Foto Galerie W1F – Digital Light Paintings, Amsterdam, solo tentoonstelling

2011/okt.

Studio Niko van der Klugt

Digital Art / Photography

LIGHTDESIGN

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Scheepvaart Museum Amsterdam, in / exterior – exhibitions – public spaces

2010

LIGHTDESIGN

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Scheepvaart Museum Amsterdam, in / exterior – exhibitions – public spaces

Theater De Maagd, Façade – Bergen Op Zoom

2009

LIGHTDESIGN

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Scheepvaart Museum Amsterdam, in / exterior – exhibitions – public spaces

2008

LIGHTDESIGN

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Scheepvaart Museum Amsterdam, in / exterior – exhibitions – public spaces

Azurro Welness Centre, in / exterieur, Noordwijk

Woonhuis particulier, Bickersgracht, Amsterdam

2007

LIGHTDESIGN

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Bouwens Uitvaartcentrum – interieur, Amstelveen

Zaantheater,– in / exterior – Entree – Foyer, Zaandam

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

International Springdance festival, Utrecht

2006

LIGHTDESIGN

Theater ah Spui / Lonneke van Leth, den Haag / De kamer van de twee gezusters

World Music Theatre Festival / Kenia, Meervaart Amsterdam / Kigezindoto

World Music Theatre Festival / Maroc, Meervaart Amsterdam / Clandestin

Korzo Productions / Bruno Listopad  , Den Haag / Fairy-Tales Revisited

Danskern Utrecht / Brands-Linz & Peppers, Theatre kikker, Utrecht / Portretten

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Bouwens Uitvaartcentrum, Amstelveen

MuseumnachtM8 – 70 Arena’s Vision, Amsterdam

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

International Springdance festival, Preview & Dialogue, Utrecht

2005

LIGHTDESIGN

RAZ / Hans Tuerlings, Stadsschouwburg Tilburg / Vlie Vliegjes  

DC I II High / Minke Brands, Theatre kikker Utrecht / Out of Phase          

Nimbus Collectief / Lonneke van Leth, Theatre aan het Spui, Den Haag / In-Tollerance

RAZ / Hans Tuerlings, Tilburg / Vrolijke opvattingen

Meeuw / Lies van de Wiel, Leeuwarden / Goulash

Theater ah Spui / Lonneke van Leth, Den Haag / Dansjemat

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Een Visie, in opdracht van Dienst Infrastructuur en vervoer, Amsterdam

een nieuwe manier voor het aanlichten van de bruggen in de Historische grachtengordel Amsterdam.

Bouwens Uitvaartcentrum, – in / exterieur, De Kwakel

VPT Lichtdag, workshop Beeldanalyse 

         

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

International Springdance festival, Utrecht, 50 evenementen op 11 locaties

Nieuw werk Bacheloropleiding Dans differentiatie Choreograaf / Codarts Rotterdam  

          

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

Fontys Academie voor Architectuur en Stedenbouw i.s.m. Joost de Beij, Tilburg

Rotterdamse Dansacademie / Codarts, Rotterdam

                                    

2004 LIGHTDESIGN

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

2003

LIGHTDESIGN

Dance Works / Bruno Listopad / Senhora De O

Felix Meritus, Party i.s.m Videoartist

Sascha Engel & Christina Gerigh-Binder – Lantaren/Venster / Tiefenrausch

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Spoorwegmuseum Utrecht, Hal 4 (main hall) restaurant – plus Techn.Coordinatie Hal 1t/m3

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Jonge Dans-Lantaren/Venster - Rotterdam                                                                              

International Springdance festival, Utrecht

Rotterdamse Dansacademie 

                                                                                                   

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

Licht workshop Rotterdamse Dansacademie

                                                                           

2002

LIGHTDESIGN

Rogie & Company / Rogie-Nakumara-Listopad, Rotterdam / FRUIThREE                            

Krisztina de Chatel / Krisztina de Chatel, Stadsschouwburg Amsterdam / Rooms                 

Time Banditsz-Lantaren/Venster / Sascha Engel / La Schmoove

Raz / Hans Tuerlings, Tilburg / Schifamondo 

Krisztina de Chatel / Neel Verdoorn, / Nomad Club      

Korzo/Cadans / Bruno Listopad, Korzo Den Haag /Corpo Pensante

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

International Springdance festival, Utrecht /Preview –                               

Rotterdamse Dansacademie – UC & UD programma 2002

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

R´damse Dansacademie                                                                                                                

MEMBER OF THE BOARD

Theater de Engelenbak

2001

LIGHTDESIGN

Raz / Hans Tuerlings, Tilburg / Zambracca                   

RDA / Neel Verdoorn, Rotterdam / Me and the others  

Budapest Tancszinhaz / Neel Verdoorn – Boedapest (H) / Time of the fiddle                         

Companhia Instavel / Bruno Listopad – Porto (P) / True North

Djazzex / Scott-Noone-Ochoa-Verdoorn – Theatre aan het Spui – Den Haag / Concert in D      

M.werkplaats Apeldoorn / Daniel Landau – Locatie / The worlds of Milosh

Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Rotterdamse Dansacademie

International Springdance festival, Utrecht

Nederlandse Dansdagen – Maastricht

CONSULTANCY

Theater Kikker – Utrecht - Theatertechnische inrichting – grote zaal

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

Hoge school voor de Kunsten – Docent Drama - Leeuwarden

R´damse Dansacademie

MEMBER OF THE BOARD

Theater de Engelenbak

2000

LIGHTDESIGN

Independent Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

Ballet Gulbenkian / Bruno Listopad   - Lisabon (P) / Another paradox                      

Krisztina de Chatel / Butler-Chatel-Listopad / Daxce wiurrk 2000

Scapino  / Neel Verdoorn – Stadschouwburg Rotterdam / Darling(s)                       

Korzo Productions / Bruno Listopad  - Korzo Den Haag / In Transit

NPS / Jellie Dekker / Bruno Listopad - Studio 12 Hilversum / Paradox, in the house of guilt Lightdesigner at Lichtontwerpers.nl

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Internationaal Choreografen Concours - Groningen

Rotterdamse Dansacademie

Jonge Dans 2

International Springdance festival, Utrecht

Nederlandse Dansdagen – Maastricht

Fact 25 jaar – Rotterdam

CONSULTANCY

Theaterzaal/studio Rotterdamse Dansacademie, Theatertechnische inrichting

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

ISA – R´damse Dansacademie

Hoge school voor de Kunsten Docent Drama - Leeuwarden

1999

LIGHTDESIGN

Krisztina de Chatel / vd Post-Chatel-Bos / Solo’s                                        

Noord Nederlands Toneel / Karst Woudtsra – Machinefabriek Groningen / Eau de vie                        

Noord Nederlands Toneel / Peter Tuinman – Machinefabriek Groningen / Kopenhagen                      

Alterballetto / Neel Verdoorn – Regia Emillia (I) / Colla Parte

                     

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Rotterdamse Dansacademie –

Danses de mai du conservatoire de Paris

It Danza / R´dam - Holland Dance Festival

International Springdance festival, Utrecht

Nederlandse Dansdagen – Maastricht

Nederlands Dansplatform - Rotterdam

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

Hoge school voor de Kunsten Docent Drama - Leeuwarden

ISA – R´damse Dansacademie

1998

LIGHTDESIGN

RDA / Nicole Peisll / Here between there

Krisztina de Chatel / Krisztina de Chatel – Stadsschouwburg Amsterdam / Lara                                   

Krisztina de Chatel / Smits-Verdoorn-De Bont / Duetten                                           

Gasunie, modeshow – Stadsschouwburg Groningen i.s.m. Ron Maas / Haute Culture

                        

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Rotterdamse Dansacademie

Jonge Dans

De eerste lichting

Internationaal Choreografen Concours - Groningen

Haute Culture / Gasunie – Groningen

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

Stichting De Kunst

ISA – R´damse Dansacademie

LIGHT TECHNICIAN                                     

Piet Rogie&Company / Klavier

1997

LIGHTDESIGN

RDA / Nicole Peisll / Passing Remains

RDA / Nanine Linning / Avoid that chicken

De gasten komen / Henri van Zanten / MC Wisecrack                              

Budapest Tanszteatre / Neel Verdoorn / In a row

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Rotterdamse Dansacademie

Nieuwe choreografieën

International Springdance festival, Utrecht

Dansontmoeting 97 / LCA - Utrecht

CONSULTANCY

Van Naem & Partners, organisatie adviseurs

Kantoorverlichting

Maas & van der Klugt

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

ISA – R´damse Dansacademie

1996

LIGHTDESIGN

RDA / Neel Verdoorn / Dont´t  box me

RDA / Dorte Olsen / Loveland

RDA / Nanine Linning / Oh how nice

Reflex / Patrizia van Roesel / Stella Maris

Reflex / Jim van de Woude

Cosmic Illusion / Ad v Kempen-John Leerdam / Lust

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

International Springdance festival, Utrecht

Internationaal Choreografen Concours - Groningen

Rotterdamse Dansacademie

Cross over festival – Rotterdam / Stockholm

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

IAB Instituut voor Audio en Belichtingstechnieken

Basis cursus A Licht

1995

LIGHTDESIGN

Reflex / Norio Mamiya / La Ritirata di Madrid

Reflex / Patrizia Tuerlings / Chez Dre

De Dingen / Arie Snel-Pol Eggermont / The art of losing..........

Locatie, GEB gebouwen, Haarlem, i.s.m Isabel Nielen

Stichting Smeltkroes / Gerrit Hoogstraten / Theseus

Locatie, KNSM eiland, Amsterdam, i.s.m. Isabel Nielen

Kunstgroep Lage Landen / Maarten Bleijerveld – Melkweg Theatre / De keizer sterft

Stichting Peter Bulcean / Brenda Daniels / Multiple Exposure

Cadance / Samuel Wuersten – Korzo Den Haag + tour / Handel with care

i.s.m. Isabel Nielen

LIGHT & SET DESIGN

Theater de Engelenbak / 20 jaar Engelenbak

Locatie, Stadsschouwburg Amsterdam, i.s.m. Winny Stad

LIGHT TECHNICIAN

Onafhankelijk Toneel Rotterdam / Mirjam Koen / Poppea

Handel with care

Locatie,  Geneve Zwitserland

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

IAB Instituut voor Audio en Belichtingstechnieken

Basis cursus A Licht

Docenten collectief, gastdocent

1994

LIGHTDESIGN

Mohammed Babazadeh / De laatste ronde der onverschilligen

Cosmic Producties / John Leerdam / Stampij

Raz-Reflex / Tuerlings & Tuerlings / Youseewhatyouwanneseeyouhear........

Lab 7 / Ilja Tammen / De dood en het meisje

De Suri´s / Thea Doelwijt / Al gaat met Au – De La Mar Amsterdam

Valk & Spanjerberg / Lies vd Wiel / Moeder de Vrouw

Lisa Marcus & Henri van Zanten – Stadsschouwburg Rotterdam / Gali & Dali

Wilhelmus / Hofmans / Schneider – Galerie Amsterdam / Ex Inferno

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Schouwburg Velsen / Aad Spee – locatie Ruïne van Brederode / Midzomernachtdroom

Maas & van der Klugt

VPRO, locatieproject – Tropenmuseum Amsterdam / 10 jaar de wandelende tak

Maas & van der Klugt

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

IAB Instituut voor Audio en Belichtingstechnieken

Basis cursus A Licht

1993

LIGHTDESIGN

Ballet Du Geneve / Itzik Galili – Geneve (S) / Cinderello

Caoutchouc / Niko Langenhuizen – Vredenburg Utrecht / Carmen Linares-Caoutchouc

Balie Producties / Saban Ol – De Balie Amsterdam / Pir Sultan Abdal

Raz / Hans Tuerlings – Stadsschouwburg Tilburg / De Reis 3

Vis A Vis / Michael Helmerhorst / Central Park

Locatie, boulevard Den Bosch,i.s.m. Gerard Prudon

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Koninklijke Notariële Broederschap / Shireen Strooker

Jubileumprogramma 150 jaar, Locatie Project, Mecc Maastricht

Maas & van der Klugt

CONSULTANCY

Oibibio sauna, Verlichtingsplan

Maas & van der Klugt

De Bali, de Salon, Verlichtingsplan

Van der Klugt

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

ATS, Amateur Theater School

Theaterbelichting

1992

LIGHTDESIGN

Ho Producties / Shireen Strooker / En de zon ging nooit meer onder – Brakke Grond Amsterdam

Itzik Galili / For Tzoeklamia, just that – Frascatie Amsterdam

Itzik Galili / Earth Apples – Frascatie Amsterdam

Raz / Hans Tuerlings / Spel zonder Woorden

Arti / Kroeske-vBlokland-Antonetti-Saal / Van canapé tot zitbank

Raz / Hans Tuerlings – Stadsschouwburg Tilburg / PM de Voorstelling

Nissan Autopresentatie / Nissan Micra & Sunny

Assistent lichtontwerp Hans Wolff

WORKSHOP(S) LIGHT & DESIGN

Bijenkorf Amsterdam

Restaurant La Ruche

Bijenkorf Den Haag

Tuin, glaswerk & mode

Belichten en educatie voor Etaleurs

Beide in opdracht van Hans Wolff & Partners

Maas & van der Klugt

ATS, Amateur Theater School, Theaterbelichting

SOUND & PROP TECHNICIAN

Carver / Mirjam Koen – tour / Koorts

1991

LIGHTDESIGN

Reflex / Hoche-vdHoff-Evelin-Galili-Lankau – Schouwburg Groningen /

6 Choreografieën

Sasa Spanjerberg / Lies vd Wiel – Theater de Engelenbak Amsterdam /

De Woestijnrol

Stichting Unica / Cecile van Deursen – Frascatie Amsterdam / Maskeraden

S. het Gevogeld verlangen / Lisa Marcus – Toneelschuur Haarlem /

King of the Sheath

Sanders & Co / Truus Tullemans -  De krakeling Amsterdam /

Verdwaalde vuilniszak

Ro Theater / Margrith Vrenegoor – Kon Schouwburg Den Haag /

Tea & Sympathy

Assistent lichtontwerp Hans Wolff

LIGHT & SET DESIGN

Engelenbak productie 1991 / Lucas Borkel –Amsterdam / Peer Guynt

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Bevrijdingsrevue 5 mei, Wat heet vrijheid / Eddy Habbema, Rai Congrescentrum, Amsterdam

ADCN prijsuitreiking, Concertgebouw, Amsterdam

Beiden in opdracht van Buro Peter Floor

Podiumcoördinator Uitmarkt

CONSULTANCY

Huis aan de Amstel / Voyeurs 1 (het speelt en het kunst)

Locatie Museum Fodor, Amsterdam

LIGHT TECHNICIAN

Tentoonstelling / Amsterdam - Venetië

Locatie Amsterdam Historisch Museum

Bijenkorf Rotterdam, 3000m2 Damesmode

Beiden in opdracht van Hans Wolff & Partners

Triple m t  Zambia – Tour / Everyman of Africa

1990

LIGHTDESIGN

Stichting Unica / Cecile van Deursen / Idee Fixe

Stichting Ponton / Inge Oosterveld-Wybo Platenkamp / Hertshoorn/Lucht

Danceentertainment / Ed Mansveld – Zaantheater Zaandam / Another day ......

Querido / Lodewijk de Boer – Stadsschouwburg Amsterdam /

Weekbladpers 75 jaar

Pan African Art / Gerarld Stadwijk – de Balie Amsterdam / Danifo

Stalles Producties / Margith Vrenegoor – Kon. Schouwburg Den Haag    

Het Koekoeksnest

Assistent lichtontwerp Hans Wolff

Nissan autopresentatie / Sunny – Rai Amsterdam

Assistent lichtontwerp Hans Wolff

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Bevrijdingsrevue 5 mei / Ton Lutz, Locatie, Theater Carre, Amsterdam

In opdracht van Buro Peter Floor

Podiumcoördinator Uitmarkt

1989

Free-lance / Lightdesign Niko van der Klugt (NVDK)

LIGHT DESIGN

Dansgroep Tuerlings / Hans-Patrizia Tuerlings – De Krakeling / BAM

De Nieuw Amsterdam / Rufus Collins – De Balie Amsterdam / Fences

Sheryn Hilton Parker / Earl Warner / Bring me tomorrow 

                          

LIGHT & SET DESIGN

Theater de Engelenbak – Amsterdam / 500ste Open Bak

De Nieuw Amsterdam – De Balie Amsterdam / Tori verhaal vertellingen

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Horror Vacui – Cees Maris, Locatie, Lutherse kerk Amsterdam

Podiumcoördinator Uitmarkt

LIGHT TECHNICIAN

Sheryn Hilton Parker – NL / UK tour / Bring me tomorrow

LIGHTTECHNICIAN / DESIGNER

Theater de Engelenbak                                                                 

DNA, De Nieuw Amsterdam / 1e inspiciënt

1988

LIGHTDESIGN

DNA-Cosmic Illusion / Henk Tjon – De Balie Amsterdam / Pantomime

Arti / Kitty Polderman / 5 x Pinter

Amstel Toneel / Joost Prinsen / Dubbele Dief

DNA / Rufus Collins-Henk Tjon – Stadsschouwburg Amsterdam /

De koopman van Amsterdam

LIGHT & SET DESIGN

Theater de Engelenbak, Engelenbak productie 1988 / Nes 71

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Podium coördinator Uitmarkt

LIGHTTECHNICIAN / DESIGNER

Theater de Engelenbak 

     

1987

LIGHTDESIGN

DNA / Rufus Collins-Henk Tjon – De Balie Amsterdam / De Doodsboodschapvogel

Toetssteen / Edo van Dijken / The Killing of sister George

Toetssteen / Fred Emous – De Boomspijker / Iedereen of Niemand

Sodemieter Op / Ciel Werts-Hans Tuerlings / Many a light foot/Sodemieter op

DNA / Rufus Collins-Henk Tjon – Stadsschouwburg Amsterdam /

De laatste dagen van Clover Fields

Grunfeld Producties / Paul de Leeuw-Kees Prins – Schouwburg Leiden   

De Rozenbotteltijd

Pulitzer Tuinzaal Amsterdam, verlichting

LIGHT & SET DESIGN

Theater de Engelenbak, Engelenbak productie 1987 /

It was twenty years ago today

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Podium coördinator Uitmarkt

LIGHTTECHNICIAN / DESIGNER

Theater de Engelenbak 

     

1986

LIGHTDESIGN

Sodemieter Op / Hans Tuerlings / Piet Hutten

Haagse Komedie / Guido de Moor – Kon. Schouwburg Den Haag / Midzomernachtdroom

Assistent van Hans Wolff

DNA / Rufus Collins – Tropentheater Amsterdam / De dans en de spoorlijn

Staatsliedengreep 1986 / Louis van Poeteren / Fataal Vitaal

Locatieproject van Beuningenplein, Amsterdam

Toetssteen / Fred Emous / Jeroen Bosch

Theater de Engelenbak / Collins&Tuerlings / Romeo & Julia

Engelenbak productie 1986

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Podium Coördinator Uitmarkt

Stage Door Festival

LIGHTTECHNICIAN

Theater de Engelenbak      

STAGE Lightdesign

Hans Wolff & Partners - Light designers 

        

1985

LIGHTDESIGN

Trezoor / Benjamin Gijzel / Lopend

Toetssteen / Fred Emous / Misfits

De vier 7 / Nicoline Nagtzaam / Bove & Bove

LIGHT & SET DESIGN

Theater de Engelenbak / 10 Jaar Engelenbak

Locatie, Theater Carre, i.s.m. Ben Lansink

Theater de Engelenbak, Engelenbak productie 1985 / Beweegreden II

Bredero

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Podium Coördinator Uitmarkt

LIGHTTECHNICIAN / DESIGNER

Theater de Engelenbak

STAGE Lightdesign

Hans Wolff & Partners - Lightdesigners 

                                                     

1984

LIGHTDESIGN

Zuid Afrika Comité / Henk Tjon / Egoli

Engelenbak productie 1984 / Rufus Collins-Henk Tjon – Tour NL / The Kingdom

Toetssteen / Fred Emous / Iedereen of niemand

TECHNICAL (LIGHT) DIRECTOR/COORDINATOR

Podium coördinator Uitmarkt

LIGHTTECHNICIAN / DESIGNER

Theater de Engelenbak

      

1983

LIGHTTECHNICIAN

Theater de Engelenbak

Toetssteen / Burgers Solo

Handke Weis Gezelschap / Maarten Verhoef / De bittere tranen van Petra van Kant

Du Maroc / Par Whalili / Ketama      

1982

LIGHTTECHNICIAN

Theater de Engelenbak

Toetssteen / Onze Jongens

Du Maroc / Par Whalili – Avignon Festival (Fr) / Marakesh Express 

        

1981

LIGHTTECHNICIAN

Theater De Balie, Amsterdam

                                   

1980                                                                                                  

LIGHTTECHNICIAN

Waagtheater, Delft                                                                        

Cameretten, Festival of Fools on tour, SmorJazz, Open Podium,

5jaar Waagtheater, 10e Delftse Folkfestival

1979

LIGHTTECHNICIAN

Waagtheater, Delft                                                                        

Cameretten, SmorJazz, Open podium

1978

LIGHTTECHNICIAN

Polanentheater – 3e Polanen Folk Festival                                                 

Krisistheater, Rose T in lokaliteit Varie - Tour NL / light technician

ESTA, Englisch Speaking Theatre / light technician

1977

LIGHTTECHNICIAN

Polanentheater –  1e Folkavond / 2e Polanen Folk Festival   - organisation/production                    

Krisistheater, Lekker 77 - Tour NL / light technician

ESTA, Englisch Speaking Theatre Amsterdam / light  technician

Who’s afraid of Virgina Woolf / Look back in Anger

 

Grafische School Amsterdam– Grafisch ontwerper

LTS – Dominicus Safio - Huis en Decoratieschilderen

  • Black Pinterest Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 NikovanderKlugt.

     Created by WIX.com